O nas

Dziękujemy, że odwiedziliście naszą stronę.

Nasza historia

W Pure Marketing wierzymy, że jesteśmy Twoim przewodnikiem w marketingu online.
Od lat tworzymy strategie, prowadzimy kampanie i osiągamy sukces w sieci.
Jako firma funkcjonujemy od 2018 roku, jednak jako zespół doświadczenie zbieraliśmy wiele lat wcześniej. Już wtedy współpracowaliśmy ze znanymi firmami w Polsce.
Pierwsze profile na Facebooku i działania online dla firm prowadziliśmy już w 2014 roku.

Nasza zadanie

Każda firma powinna mieć swoją misję. Naszą jest pomoc naszym klientom i dostarczenie im rozwiązań, które zmienią ich podejście do marketingu.
Na każde rozwiązanie marketingowe patrzymy nieszablonowo. Szukamy rozwiązań nowoczesnych i niecodziennych. Podążamy za najnowszymi trendami i wykorzystujemy je w sposób atrakcyjny dla waszych użytkowników.
Wierzymy w to, że marketing oraz dobry wizerunek w sieci mają ogromny wpływ na rozwój firmy.
Marketing to nasza pasja, a w każdy powierzony nam projekt angażujemy się zawsze na 100%. Dlatego warto z nami pracować, traktujemy waszą firmę jak naszą własną, a każdy wasz sukces jest także naszym!
Dlatego zaufajcie nam i razem stwórzmy profesjonalne rozwiązania.

Nasze osiągnięcia

Marketing musi być oparty na wiedzy i wysokiej jakości reklamie.
Posiadamy międzynarodowy certyfikat standardu kwalifikacji digital marketingu na poziomie Professional. Jesteśmy częstymi uczestnikami konferencji i wydarzeń branżowych, a nawet czasem udaje nam się podzielić szerzej naszą wiedzą z innymi na prowadzonych przez nas szkoleniach.

Dlaczego wierzymy w wasz sukces?
Nasi klienci to głównie osoby i firmy pochodzące z polecania osób, którym pomogliśmy wcześniej. Od zawsze szukamy niecodziennych i nowych rozwiązań. Działamy efektywnie ale także efektownie.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów.